سه‌شنبه, 1 خرداد 1403
 • ساعت : ۰۸:۴۰
 • تاريخ :
   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ 
 • تعداد بازدید : 171
 • کد خبر : ۵۲۴۵
اتكاء به منابع آب زیرزمینی معقول نیست
رئیس هیأت مدیره شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تأکید بر اینکه اتکاء به منابع آب زیرزمینی معقول نیست، از ورود جدی وزارت نیرو به تأمین زیرساخت های مسکن مهر در دولت سیزدهم خبر داد.

مسعود علویان صدر ۲۹ بهمن در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل با اشاره به اینکه تأمین آب پایدار و با کیفیت وظیفه وزارت نیرو است، گفت: برای تأمین آب شرب و کشاورزی اتکاء به منابع آب زیرزمینی معقول نیست.

وی ضمن بیان اینکه در تأمین زیرساخت های مسکن اقدام ملی وزارت نیرو ورود جدی داشته است، افزود: با تلاش شبانه روزی همکاران در آب و فاضلاب استانها شاهد جریان آب شرب در منازل هستیم.

علویان صدر بیان کرد: برای جلوگیری از هدر رفت آب در شبکهبازدید از پروژه توزیع آب شرب شهری با پهنه بندی و تنظیم فشار می توانیم بخش عمده ای را کاهش دهیم.

رئیس هیأت مدیره شرکت آب و فاضلاب کشور اضافه کرد: ۱۲ هزار و ۵۰۰ روستا را هدف گذاری کرده بودیم منابع آب پایدار داشته باشند که ۲ هزار و ۵۰۰ روستا را تاکنون موفق شده ایم.

وی مطرح کرد: هوشمندسازی مدیریت در حوزه آب و فاضلاب از الزامات اساسی است و انتظار داریم استان اردبیل با در این حوزه ورود جدی نماید.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار کرد: صنعت آب و فاضلاب صنعت یادگیرنده است و از افراد ایده پرداز و خلاق دعوت به همکاری می نماییم.

بازدید

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  آخرین بروزرسانی سایت : 1403/02/26 14:21
  6.1.8.0
  V6.1.8.0