دوشنبه, 20 آذر 1402
  • ساعت : ۱۲:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 93
  • کد خبر : ۵۲۲۱
درخشش شركت آب و فاضلاب استان اردبیل در جشنواره شهید رجایی سال 1401
شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل براساس نتایج نظام سنجش وارزیابی عملکرد در " جشنواره شهیدرجایی سال 1401" به عنوان دستگاه برترو برگزیده در توسعه خدمات آبرسانی انتخاب و از سوی استاندار اردبیل مورد تقدیر قرار گرفت.

درجلسه شورای اداری استان اردبیل وطی مراسمی که به همین منظور با حضوردکتر سیدحامدعاملی استاندار اردبیل، معاونین و سایر مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، از مهندس علیرضا نعمت سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اردبیل  به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی با هداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره  تقدیر شد.
بر اساس اعلام ستاد جشنواره شهید رجایی استان، شرکت آب و فاضلاب اردبیل " رتبه برتر درارزیابی عملکرد و دستگاه برگزیده در توسعه خدمات آبرسانی جشنواره شهید رجایی سال 1401 "را کسب نمود. این ارزیابی که با هدف شناسایی و قدردانی از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران اسلامی ‌و ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف و ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه ها و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی انجام می شود .

در لوح اهدایی سیدحامدعاملی ، استاندار اردبیل آمده است: به همت وتلاش مجموعه کارکنان و مدیران آن دستگاه وبراساس نتایج نظام سنجش و ارزیابی عملکرد در "جشنواره شهیدرجایی سال 1401" عنوان دستگاه برگزیده درتوسعه خدمات آبرسانی را احراز نموده اید.

بدین وسیله وبا اهداء لوح و تندیس  یادمان اززحمات ومساعی ارزشمند صورت گرفته در جهت اعتلای عملکرد سازمانی تشکر و قدردانی می نمایم امیداست در سال " مهارتورم،رشدتولید" باتوکل به خداوند سبحان درراستای نهضت خدمت رسانی به مردم شریف استان اردبیل موفق و سربلند باشید.


photo_2023-10-21_12-56-12.jpgphoto_2023-10-21_12-56-36.jpg

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0