دوشنبه, 20 آذر 1402
  • ساعت : ۰۹:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 62
  • کد خبر : ۵۲۱۱
2814 میلیارد ریال اعتبار به مجتمع آبرسانی خروسلو بیله سوار اختصاص یافت.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از اختصاص 2814 میلیارد ریال اعتبار برای احداث مجتمع آبرسانی خروسلو شهرستان بیله سوار خبر داد و گفت: این طرح عمرانی بعد از تکمیل، آب مورد نیاز 234 روستای شهرستانهای بیله سوار و پارس آباد را تامین خواهد کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل، علیرضا نعمت سلطانی با بیان اینکه اعتبار این طرح‌ها از منابع استانی و ملی تامین می‌شود، گفت: آبرسانی به روستاهای شهرستانهای بیله سوار و پارس آبادکه نوع منابع تامین آب ونیازآبی  بصورت مستقیم ازتصفیه خانه آب شرب گلمالی تامین می‌شود، 234 روستا با جمعیت 27881  نفر  را تحت پوشش قرارخواهد داد.

وی در خصوص اقدامات فنی و مهندسی این طرح عمرانی اظهار کرد: برای این پروژه  11 ایستگاه پمپاژ، مخازن با حجم کلی7910 مترمکعب و اجرای خط انتقال با لوله پلی اتیلن بطول 551 کیلومتر و اجرای شبکه توزیع آب بطول 250 کیلومتر با 100  لیتر برثانیه نیاز آبی در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ادامه داد: پروژه مجتمع خروسلو شهرستان بیله سوار  با 13 درصد پیشرفت فیزیکی و 164 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده در حال اجرا می باشد و برای تکمیل پروژه 2650  میلیارد ریال مورد نیاز است.

مهندس نعمت سلطانی اضافه کرد: طرح‌های مختلفی برای تامین پایدار آب شهرها وروستاهای استان در دست اجرا است که با جذب اعتبارات استانی و ملی تکمیل می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل اظهار کرد: براساس برنامه وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و تاکید استاندار اردبیل ،پروژه های آبرسانی که با هدف ایجاد زیرساخت‌های آبرسانی در روستاها به اجرا درآمده‌اند، باید به‌ صورت جهادی و بر اساس استانداردهای فنی با سرعت معقول اجرا شوند تا علاوه بر افزایش شاخص بهره‌مندی آب شرب روستایی، سبب توسعه و آبادانی روستاهای محروم شود.

وی تصریح کرد: همکاران فنی و مهندسی و بخش‌های مختلف شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از همه ظرفیت‌ها و منابع موجود برای تامین نیازهای آب و فاضلاب مشترکین و خدمات‌رسانی هر چه بیشتر استفاده می‌کنند. تمام تلاش همکاران در شرکت آب وفاضلاب استان اردبیل و صنعت آب وفاضلاب کشور خدمت رسانی و جلب رضایت مشترکین شرکت می باشد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0