يکشنبه, 11 خرداد 1399
عنوان : مهندس به نژاد به عنوان مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان اردبیل منصوب شد
کد خبر : ۳۸۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ 
ساعت : ۱۰:۳۲:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانس شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل، طی مراسمی در 24 اردیبهشت ماه 99 که بصورت ویدئو کنفرانس با شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد، مهندس به نژاد به عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان معرفی شد.تا دو شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان بصورت پکپارچه فعالیت نمایند.

در این مراسم  ،مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، پکپارچه سازی شرکتهای استانی را کاری شایسته و به موقع اعلام  و اظهار کرد به رغم اتفاقات بدی که به لحاظ اقلیمی در سالهای 92 و 93 در کشور داشتیم استان اردبیل با مدیریت مناسب این برهه را به خوبی پشت سر گذاشت. حمیدرضا جانباز خاطر نشان کرد: یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی استانها اقدامی مناسب در راستای خدمت رسانی بهینه به جامعه هدف است که در هر دو شرکت طی شده است.افزود: ما این ادغام را در بسیاری از استانها با اجرای دستورالعمل های مناسب یکپارچه سازی اجرایی کردیم و اردبیل جزو آخرین استان هایی است که به این یکپارچه سازی ملحق می شود. مدیر عامل شرکت مهندسی آبفای کشور استفاده بهینه از منابع انسانی و نیروهای هر دو شرکت را بعد از ادغام یادآور شد و تصریح کرد: در جریان این ادغام باید تمامی دستورالعمل ها و استفاده بهینه از نیروی انسانی و منابع به دقت اجرایی شود و با رعایت اعتدال در شهرها و روستاها عمل شودمهندس جانباز بر ضرورت استفاده از نیروهای جوان و کارآمد در ساختار مدیریتی شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل تاکیدکرد.

در ادامه جلسه ،مهندس جانباز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ،گزارشی از وضعیت از وضعیت فعلی آبفای شهری و روستایی استان ارایه داد.وی ضمن اشاره به جذب اعتبارات مناسب از محل ماده 56 و 23 برای تصفیه خانه فاضلاب اردبیل ومجتمع های آبرسانی روستایی ،برپیگیری جذب این اعتبارات و اجرای به موقع پروژها تاکید کرد.

مهندس به نژاد در پایان این مراسم لزوم اجرای مدول دوم تصفیه خانه آب اردبیل  و تصفیه خانه آج اشمه و تکمیل و طرح  بهره برداری آبرسانی نمین و عنبران و نیر تامین آب شرب اردبیل از منابع مطمئن و پایدار برای افق درازمدت با توجه به مشکلات فعلی تامین آب این شهر را ضروری عنوان کرد


تعداد بازدید : 280

بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0